Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,5% sub estimat
Furnizare și livrare motorină EN590 standard vrac
- Număr anunț
- CN1087370
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.612.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.414.808 RON 7,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1168543
- Termen limită
- 15.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 753007-2025
- Documentație de atribuire
- DF1259650
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la formularul de oferta 10A-semnat.xlsx.p7m
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1259650.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7m
- Model acord cadru si contract subsecvent-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
2.414.808 RON
din 2.612.000 RON estimat
7,5%
Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 197.192 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.