Anulată Anunț de participare

Servicii de reparare și întreținere a autovehiculelor din parcul auto al Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă „Barbu Știrbei” al județului Călărași

Număr anunț
SCN1170061
Autoritate contractantă
Inpectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Stirbei" al judetului Calarasi (CUI 4294090)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700.000 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
13.11.2025 10:04
Anunț de atribuire
SCNA1128993
Termen limită
27.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1259744

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 700.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de reparaţie şi întreținere a autovehiculelor tip auto… 105.000 RON Anulat
2 Servicii de reparaţie şi întreținere a autovehiculelor tip ambu… 595.000 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.