Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,7% sub estimat
Servicii de asigurare RCA
- Număr anunț
- SCN1170060
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN HUNEDOARA (CUI 7571411)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111.000 RON
- Valoare atribuită
- 66.949,46 RON 39,7% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2025 10:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1128548
- Termen limită
- 24.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1259733
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini RCA 2025-semnat.doc.p7m
- contract servicii RCA 2025-2026-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1259733.pdf
- Formulare RCA 2025-2026-semnat.doc.p7m
- PARC RCA 2026-semnat.xls.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
66.949,46 RON
din 111.000 RON estimat
39,7%
Adjudecat la 60,3% din estimat · economie 44.050,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.