Atribuită
Anunț de participare
Baie de apa pentru histologie - 2 bucati
- Număr anunț
- SCN1170053
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
- Cod CPV
- 33920000-5 · Echipament si accesorii pentru autopsie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.540 RON
- Valoare atribuită
- 27.540 RON
- Data publicării
- 13.11.2025 07:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1128320
- Termen limită
- 24.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1259691
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Valoare atribuită
27.540 RON
din 27.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro