Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare tractor forestier la Ocolul Silvic Magura Simleu Silvaniei din cadrul- Directiei Silvice Sălaj
- Număr anunț
- SCN1170152
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- IRUM SA (CUI 1235170)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268.800 RON
- Valoare atribuită
- 268.800 RON
- Data publicării
- 14.11.2025 23:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1128401
- Termen limită
- 25.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1259979
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRUM SA CUI 1235170
Valoare atribuită
268.800 RON
din 268.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro