Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 86,1% sub estimat
Servicii de consultanţă în gestionarea resurselor umane
- Număr anunț
- SCN1006687
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- ERNST & YOUNG SRL (CUI 1551105)
- Cod CPV
- 79414000-9 · Servicii de consultanta in gestionarea resurselor umane (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 698.535 RON
- Valoare atribuită
- 96.900 RON 86,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2018 16:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1006494
- Termen limită
- 25.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014129
Documente
Documentația de atribuire
- CS - Servicii de gestionare resurse umane.pdf.p7s
- FisaDate_DF1014129.pdf
- Formulare - Servicii diagnoza organizationala SNN.doc.p7s
- Propunere de CTR - Servicii de gestionare resurse umane.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ERNST & YOUNG SRL CUI RO 1551105
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
ERNST & YOUNG SRL CUI RO 1551105
Subcontractanți 1
TREND CONSULT SRL CUI 13417787
Oferta 3
Individuala
Ofertant
KPMG ADVISORY SRL CUI RO 13204347
Valoare atribuită
96.900 RON
din 698.535 RON estimat
86,1%
Adjudecat la 13,9% din estimat · economie 601.635 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.