Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,3% sub estimat
Policloruri de aluminiu
- Număr anunț
- SCN1170146
- Autoritate contractantă
- AQUAVAS SA VASLUI (CUI RO17986823)
- Furnizor / câștigător
- KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
- Cod CPV
- 24312123-2 · Policlorura de aluminiu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.162.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.005.000 RON 7,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.11.2025 14:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1129528
- Termen limită
- 28.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1259921
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMCRISTAL SRL CUI RO 11390391
Valoare atribuită
2.005.000 RON
din 2.162.700 RON estimat
7,3%
Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 157.700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.