Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,2% sub estimat
Servicii de asigurare auto – RCA și CASCO -2 Loturi
- Număr anunț
- SCN1170143
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750.000 RON
- Valoare atribuită
- 538.428,83 RON 28,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.11.2025 14:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1129746
- Termen limită
- 26.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1259959
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini RCA+CASCO 2026.pdf.p7s
- Clauze Contractuale CASCO Lot 2.doc.p7s
- Clauze Contractuale RCA Lot 1.doc.p7s
- FisaDate_DF1259959.pdf
- Liste cantitati.docx.p7s
- Modele formulare.doc.p7s
- Precizari suplimentare III.1.1.a) din Fisa de Date.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 538.428,83 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de asigurare auto – RCA | — | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. | 418.468,83 RON |
| 2 | Servicii de asigurare auto – CASCO | — | GARANTA ASIGURARI,CAMPION BROKER DE ASIGURARE SI REASIGURARE | 119.960 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GARANTA ASIGURARI SA CUI 9827029
Asociați 1
CAMPION BROKER DE ASIGURARE ȘI REASIGURARE S.R.L. CUI RO 17067935
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
538.428,83 RON
din 750.000 RON estimat
28,2%
Adjudecat la 71,8% din estimat · economie 211.571,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.