Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,3% sub estimat

Lucrări de reparații curente la fațada pavilionului “R” din cazarma 1044 Sibiu

Număr anunț
SCN1170126
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
Furnizor / câștigător
PRODREP STAR SRL (CUI 34886484)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.778.195,31 RON
Valoare atribuită
1.203.360 RON 32,3% sub estimat
Data publicării
14.11.2025 13:16
Anunț de atribuire
SCNA1129355
Termen limită
28.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1259941

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
PRODREP STAR SRL CUI RO34886484
Asociați 1
WELL PLAST S.R.L. CUI RO32926140
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MOBCOMAND SRL CUI RO17316670
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CONECO BILD SRL CUI RO 22461854
Subcontractanți 1
ALLBIZZ ELECTRIC SRL CUI RO33925690
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.203.360 RON

din 1.778.195,31 RON estimat 32,3%

Adjudecat la 67,7% din estimat · economie 574.835,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.