Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 30,9% sub estimat

Legume și fructe proaspete

Număr anunț
RFD002533
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
LECONFEX SRL (CUI 2092175)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.496,84 RON
Valoare atribuită
33.532,50 RON 30,9% sub estimat
Data publicării
14.11.2025 12:38
Anunț de atribuire
RFDA002281
Termen limită
03.12.2025 15:00

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761

Valoare atribuită

33.532,50 RON

din 48.496,84 RON estimat 30,9%

Adjudecat la 69,1% din estimat · economie 14.964,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.