Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,3% sub estimat

Lactate, brânzeturi, ouă

Număr anunț
RFD002532
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
LECONFEX SRL (CUI 2092175)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.629,18 RON
Valoare atribuită
63.396,80 RON 18,3% sub estimat
Data publicării
14.11.2025 12:36
Anunț de atribuire
RFDA002280
Termen limită
03.12.2025 15:00

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

63.396,80 RON

din 77.629,18 RON estimat 18,3%

Adjudecat la 81,7% din estimat · economie 14.232,38 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.