Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,2% sub estimat
„Achizitie de carburant auto(motorina+benzina) prin alimentare directa a autovehiculelor din statiile de distributie, pe baza de card”
- Număr anunț
- SCN1006685
- Autoritate contractantă
- Directia de Salubritate (CUI 23922875)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 878.220 RON
- Valoare atribuită
- 771.456 RON 12,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2018 15:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1003892
- Termen limită
- 17.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013973
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.PDF.p7s
- contract carburant 2018.doc.p7s
- FisaDate_DF1013973.pdf
- modele formulare licitatie carburant.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
771.456 RON
din 878.220 RON estimat
12,2%
Adjudecat la 87,8% din estimat · economie 106.764 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.