Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,9% sub estimat
Servicii topo-cadastrale pentru realizarea lucrărilor de înregistrare sistematică pe sectoare cadastrale în vederea înscrierii în cartea funciară a imobilelor din intravilanul U.A.T. a municipiului Câmpina – finanțare XIII
- Număr anunț
- SCN1170186
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL SURVEY CORPORATION SRL (CUI 29813508)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131.781 RON
- Valoare atribuită
- 101.556 RON 22,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.11.2025 17:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1131195
- Termen limită
- 05.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260073
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1260073.pdf
- limite sectoare 8 si 26.dwg.p7s
- model contract.pdf.p7s
- model FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL SURVEY CORPORATION SRL CUI RO29813508
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
THEOTOP SRL CUI RO391391
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BKP CADASTRU S.R.L. CUI 44980771
Valoare atribuită
101.556 RON
din 131.781 RON estimat
22,9%
Adjudecat la 77,1% din estimat · economie 30.225 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.