Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

”Servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului in cadrul proiectului ,,CONSTRUIRE CORP NOU P+2E – SCOALA, AMENAJARE TEREN DE SPORT ACOPERIT SI DESCOPERIT, IMPREJMUIRE SI UTILITATI STR. AGRICULTORILOR, NR. FN, NR. CAD.55943, COMUNA DOBROESTI, JUDET ILFOV”

Număr anunț
SCN1170228
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
EXPERT DESIGN CONSULTING SRL (CUI 28034690)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.760 RON
Valoare atribuită
71.700 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
18.11.2025 15:06
Anunț de atribuire
SCNA1130431
Termen limită
02.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1260010

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

71.700 RON

din 71.760 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.