Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,6% sub estimat
Acord-cadru 24 luni de servicii de colectare, transport și eliminare deșeuri rezultate din activități medicale
- Număr anunț
- SCN1170198
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
- Furnizor / câștigător
- DEMECO SRL (CUI 16514342)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.750 RON
- Valoare atribuită
- 73.440 RON 30,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.11.2025 08:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1131989
- Termen limită
- 03.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260034
Documente
Documentația de atribuire
- 9. ModeleDeFormulare-[02534].doc.p7s
- Acord cadru_proiect.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract subsecvent_proiect.pdf.p7s
- Doc_instructiuni .pdf.p7s
- FisaDate_DF1260034.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEMECO SRL CUI 16514342
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STERILECO S.R.L. CUI RO 15071999
Subcontractanți 1
VITALIA SALUBRITATE PRAHOVA SRL CUI RO28294780
Valoare atribuită
73.440 RON
din 105.750 RON estimat
30,6%
Adjudecat la 69,4% din estimat · economie 32.310 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.