Atribuită Cumpărare directă

SERVICE IMPRIMANTE LASER - COPIATOARE

Număr anunț
DA35868439
Autoritate contractantă
COMUNA IZBICENI (CUI 5139868)
Furnizor / câștigător
COPY SYSTEM SERVICE SRL (CUI 18589139)
Cod CPV
50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
697,48 RON
Data publicării
03.06.2024 13:51
Data finalizării
04.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

697,48 RON