Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 43,3% sub estimat

Servicii de asigurare RCA a autovehiculelor ce compun parcul auto al I.P.J. Caras-Severin 2026

Număr anunț
SCN1170310
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CARAS-SEVERIN (CUI 3228438)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380.000 RON
Valoare atribuită
215.479,98 RON 43,3% sub estimat
Data publicării
20.11.2025 15:12
Anunț de atribuire
SCNA1129479
Termen limită
02.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1260283

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

215.479,98 RON

din 380.000 RON estimat 43,3%

Adjudecat la 56,7% din estimat · economie 164.520,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.