Atribuită
Anunț de participare
Servicii de transmisie date tip video over IP (VOIP)
- Număr anunț
- SCN1170303
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 289.536 RON
- Valoare atribuită
- 567.936 RON
- Data publicării
- 20.11.2025 11:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1129439
- Termen limită
- 02.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260214
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Valoare atribuită
567.936 RON
din 289.536 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro