Atribuită Anunț de participare

ACHIZITIE STERILIZATOR CU ABUR " FURNIZARE, INSTALARE, PUNERE IN FUNCTIUNE SI INSTRUIRE PERSONAL "

Număr anunț
SCN1170287
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
33191100-6 · Sterilizator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413.000 RON
Valoare atribuită
413.000 RON
Data publicării
20.11.2025 09:27
Anunț de atribuire
SCNA1128587
Termen limită
27.11.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1260255

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101

Valoare atribuită

413.000 RON

din 413.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.