Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat

Achizitie miniexcavator

Număr anunț
SCN1170281
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180.000 RON
Valoare atribuită
175.950 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
20.11.2025 08:32
Anunț de atribuire
SCNA1128988
Termen limită
02.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1260202

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

175.950 RON

din 180.000 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 4.050 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.