Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,2% sub estimat
Unitate desktop cu monitor și Licenta Sistem Operare Microsoft Windows 11 Professional (incluse)
- Număr anunț
- SCN1170374
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- B2B DIGITAL SRL (CUI 18168172)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 526.966,81 RON
- Valoare atribuită
- 362.480 RON 31,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2025 14:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1131197
- Termen limită
- 28.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260460
Documente
Documentația de atribuire
- caiet-sarcini-unitati-Desktop-W11-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1260460.pdf
- formulare-unitate-desktop.docx.p7s
- model-contract-unitate-desktop.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B2B DIGITAL SRL CUI RO 18168172
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Valoare atribuită
362.480 RON
din 526.966,81 RON estimat
31,2%
Adjudecat la 68,8% din estimat · economie 164.486,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.