Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Trusă CCV minim invazivă cu sistem video (inclusiv instalare și punere în funcțiune)

Număr anunț
SCN1170371
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
769.900 RON
Valoare atribuită
767.345,08 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
21.11.2025 14:10
Anunț de atribuire
SCNA1129336
Termen limită
02.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1260380

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Asociați 1
SPORTMED SYSTEMS SRL CUI RO29807808

Valoare atribuită

767.345,08 RON

din 769.900 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.554,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.