Atribuită Anunț de participare

Achiziția unui sistem de stocare și accesare securizată a datelor în rețeaua de date cu capacitatea de minim 90 tb.

Număr anunț
SCN1170370
Autoritate contractantă
SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4340730)
Furnizor / câștigător
B2B DIGITAL SRL (CUI 18168172)
Cod CPV
30233140-4 · Dispozitive de stocare cu acces direct (DASD) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420.500 RON
Valoare atribuită
420.400 RON
Data publicării
21.11.2025 14:08
Anunț de atribuire
SCNA1130386
Termen limită
08.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1260469

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B2B DIGITAL SRL CUI RO 18168172

Valoare atribuită

420.400 RON

din 420.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.