Atribuită
Anunț de participare
Servicii de asigurari ale autovehiculelor Parcului Auto
- Număr anunț
- SCN1170342
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.480.343,05 RON
- Data publicării
- 21.11.2025 09:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1130551
- Termen limită
- 03.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260359
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini 2025.pdf.p7s
- Centralizator .xlsx.p7s
- clauze contractuale.docx.p7s
- FisaDate_DF1260359.pdf
- formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
2.480.343,05 RON
din 1.900.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro