Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,1% sub estimat
Contract de achizitie publică de servicii de reparatii a echipamentelor medicale divizat pe 2 loturi
- Număr anunț
- SCN1170338
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.524,84 RON
- Valoare atribuită
- 38.635,44 RON 15,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2025 08:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1129134
- Termen limită
- 03.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260287
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 45.524,84 RON Adjudecat: 38.635,44 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reparatie echipamente si instrumentar Karl Storz | 41.442,84 RON | KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA | 34.553,44 RON ↓16,6% |
| 2 | Reparatie instrumentar Olympus | 4.082 RON | TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. | 4.082 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Valoare atribuită
38.635,44 RON
din 45.524,84 RON estimat
15,1%
Adjudecat la 84,9% din estimat · economie 6.889,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.