Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,6% sub estimat

Aparataj de ungere pentru utilaje de carieră - pompe ungere

Număr anunț
SCN1170336
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
INTERCOM SA (CUI 6276774)
Cod CPV
42122170-2 · Pompe de lubrifiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302.299 RON
Valoare atribuită
212.789 RON 29,6% sub estimat
Data publicării
21.11.2025 08:54
Anunț de atribuire
SCNA1129922
Termen limită
02.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1260331

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 212.789 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT 1= ELECTROPOMPĂ UNGERE EPU 01.400.120.2÷ ELECTROPOMPĂ UNGER… Intercom 136.049 RON
4 LOT 4= POMPĂ UNGERE R65/200 FL-Z sau echivalent÷ POMPĂ UNGERE R… ENERGO-PRODUCT 76.740 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERCOM SA CUI RO 6276774
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGO-PRODUCT SRL CUI RO 13368889
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879

Valoare atribuită

212.789 RON

din 302.299 RON estimat 29,6%

Adjudecat la 70,4% din estimat · economie 89.510 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.