Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

ECHIPAMENTE MEDICALE

Număr anunț
SCN1170436
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350.443 RON
Valoare atribuită
348.612,50 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
24.11.2025 17:15
Anunț de atribuire
SCNA1129513
Termen limită
08.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1260478

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 350.443 RON Adjudecat: 348.612,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DISPOZITIV DEZGHETARE PUNGI PLASMA SI INCALZIRE PUNGI SANGE CU … 40.945 RON Top Diagnostics S.R.L. 40.945 RON
2 ANSAMBLU SONDA MATRICEALA SECTORIALA TRADUCTOR LINIAR PENTRU A… 70.248 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. 68.467,50 RON ↓2,5%
3 APARAT COAGULARE 89.250 RON DIAMEDIX IMPEX 89.200 RON ↓0,1%
4 MASINA DE SPALAT INSTRUMENTAR MEDICAL CU 5 NIVELURI AUTOMATA 150.000 RON RAFI MEDICAL 150.000 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

348.612,50 RON

din 350.443 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.830,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.