Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,9% sub estimat
Asistenţa tehnică –dirigenţie de şantier aferentă obiectivului de investiţie Extindere pavilion C în cazarma 775 Cluj-Napoca
- Număr anunț
- SCN1170434
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- CORBY SOLUTIONS S.R.L. (CUI 46863336)
- Cod CPV
- 71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 347.107,44 RON
- Valoare atribuită
- 159.850 RON 53,9% sub estimat
- Data publicării
- 24.11.2025 16:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1129860
- Termen limită
- 05.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260575
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORBY SOLUTIONS S.R.L. CUI 46863336
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LUCIEN SOLUTIONS S.R.L. CUI RO34617281
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
STRUCTURALL CONSULTING NAPOCA SRL CUI 34210880
Valoare atribuită
159.850 RON
din 347.107,44 RON estimat
53,9%
Adjudecat la 46,1% din estimat · economie 187.257,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.