Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 37,8% sub estimat

CORT CU STRUCTURA PNEUMATICA HIBRIDA

Număr anunț
SCN1170427
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
LANCO SRL (CUI 17541400)
Cod CPV
39522530-1 · Corturi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453.269 RON
Valoare atribuită
282.100 RON 37,8% sub estimat
Data publicării
24.11.2025 15:31
Anunț de atribuire
SCNA1129978
Termen limită
08.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1260516

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LANCO SRL CUI RO17541400
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
POP INDUSTRY SRL CUI RO 6759221

Valoare atribuită

282.100 RON

din 453.269 RON estimat 37,8%

Adjudecat la 62,2% din estimat · economie 171.169 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.