Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Realizarea proiectului tehnic, detalii de executie, caiet de sarcini, liste de cantitati, documentatiile tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor/ acordurilor/ autorizatiilor si asistenta tehnica din partea proiectantului pe toata durata contractului de executie lucrari si Executia lucrarilor pentru obiectivul de investitii cu titlul “RACORDAREA LA RETEAUA DE CANALIZARE A LOCUITORILOR DIN COMUNA BUJORENI, JUDETUL VALCEA”

Număr anunț
SCN1006673
Autoritate contractantă
Comuna Bujoreni (Primaria Comunei Bujoreni) (CUI 2541010)
Furnizor / câștigător
STEMA GRUP SRL (CUI 22104290)
Cod CPV
45232411-6 · Lucrari de constructii de canalizari de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
984.180,08 RON
Valoare atribuită
964.496,37 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
03.07.2018 14:20
Anunț de atribuire
SCNA1003757
Termen limită
27.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1014014

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
STEMA GRUP SRL CUI RO 22104290
Asociați 1
PROPRAMM SRL CUI RO20668587

Valoare atribuită

964.496,37 RON

din 984.180,08 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 19.683,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.