Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Servicii zilnice de curatenie si igienizare
- Număr anunț
- SCN1170396
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI RO1708600)
- Furnizor / câștigător
- LOGISTICS SERV SRL (CUI 32927839)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 958.000 RON
- Valoare atribuită
- 953.778 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 24.11.2025 08:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1135525
- Termen limită
- 04.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260400
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 953.778 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii zilnice de curatenie si igienizare in vehicule transpo… | — | LOGISTICS SERV | 697.746 RON |
| 2 | Servicii zilnice de curatenie pentru birourile din incinta CTP … | — | LOGISTICS SERV | 256.032 RON |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
953.778 RON
din 958.000 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 4.222 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.