Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,4% sub estimat
Profile
- Număr anunț
- SCN1170445
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- COTRACO ROM SRL (CUI 16999264)
- Cod CPV
- 44300000-3 · Cablu, sarma si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111.300 RON
- Valoare atribuită
- 94.193,64 RON 15,4% sub estimat
- Data publicării
- 25.11.2025 08:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1129797
- Termen limită
- 11.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260517
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COTRACO ROM SRL CUI RO 16999264
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
METALSIM COMPANY SRL CUI RO 6327215
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
APROV SA CUI RO 802217
Valoare atribuită
94.193,64 RON
din 111.300 RON estimat
15,4%
Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 17.106,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.