Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat
Executie lucrari aferente obiectivului de investitii: "Dezvoltarea infrastructurii educationale in comuna Moara, Judetul Suceava"
- Număr anunț
- SCN1170505
- Autoritate contractantă
- Comuna Moara (Primaria comunei Moara) (CUI 4441026)
- Furnizor / câștigător
- MATEO RUSTIC CONSTRUCT S.R.L. (CUI 34982660)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.051.922,69 RON
- Valoare atribuită
- 10.630.214,49 RON 11,8% sub estimat
- Data publicării
- 26.11.2025 17:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1131564
- Termen limită
- 17.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260657
Documente
Documentația de atribuire
- 4 PTH.part01.rar.p7s
- 4 PTH.part02.rar.p7s
- 4 PTH.part03.rar.p7s
- 4 PTH.part04.rar.p7s
- 4 PTH.part05.rar.p7s
- 4 PTH.part06.rar.p7s
- 4 PTH.part07 (1).rar.p7s
- 5. Formulare pentru ofertanti (2).doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1260657.pdf
- Model de contract lucrari (1) (4).docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATEO RUSTIC CONSTRUCT S.R.L. CUI 34982660
Subcontractanți 3
AVANTEC PROTECT SERVICE SRL CUI RO 8420816
CORSEM IMPEX SRL CUI RO 4973970
OVITEC SRL CUI RO 20922870
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
TIN EXPERT CONSTRUCT SRL CUI RO 36138595
Asociați 1
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
GRANDOV EVOCONS S.R.L. CUI 45283136
Asociați 1
ANTRAMICONS S.R.L. CUI RO 31645856
Subcontractanți 4
INSTAL EXPERT SRL CUI RO 14426503
RALTEK PREMIUM SERVICES SRL CUI 35627585
DAM CONSTRUCT SRL CUI 16042827
TVD VISUAL SYSTEM S.R.L. CUI 39420239
Valoare atribuită
10.630.214,49 RON
din 12.051.922,69 RON estimat
11,8%
Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 1.421.708,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.