Atribuită
Anunț de participare
Servicii întocmire documentații cadastrale de înregistrare sistematică a imobilelor în sectoare cadastrale în Municipiul Roman
- Număr anunț
- SCN1170500
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL SURVEY CORPORATION SRL (CUI 29813508)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.119 RON
- Valoare atribuită
- 132.119 RON
- Data publicării
- 26.11.2025 16:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1129299
- Termen limită
- 08.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260659
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL SURVEY CORPORATION SRL CUI RO29813508
Valoare atribuită
132.119 RON
din 132.119 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro