Anulată
Anunț de participare
Servicii de elaborare expertize tehnice - 3 loturi
- Număr anunț
- SCN1170491
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 225.619 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 26.11.2025 10:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1129041
- Termen limită
- 17.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260584
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 225.619 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Elaborare expertiza tehnica instalatii sanitare spital | 78.512 RON | Anulat | — |
| 2 | Elaborare expertiza tehnica instalatii termice spital | 78.512 RON | Anulat | — |
| 3 | Elaborare expertiza tehnica instalatii electrice spital | 68.595 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.