Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,1% sub estimat
Papetarie si birotica
- Număr anunț
- SCN1170524
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- DISTRIB ROM B.P.R. SRL (CUI 28053030)
- Cod CPV
- 30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.605 RON
- Valoare atribuită
- 12.621,26 RON 19,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2025 09:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1130587
- Termen limită
- 12.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260593
Documente
Documentația de atribuire
- anexa centralizator oferta 3.1.xlsx.p7s
- caiet de sarcini papetarie si birotica s.pdf
- FisaDate_DF1260593.pdf
- Formular 5- oferta tehnica.docx.p7s
- model contract S.pdf
- Modele formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DISTRIB ROM B.P.R. SRL CUI 28053030
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CONTE IMPEX SRL CUI RO 4596543
Valoare atribuită
12.621,26 RON
din 15.605 RON estimat
19,1%
Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 2.983,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.