Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Modernizarea si migrarea sistemului DCS tip Siemens PCS7 prin inlocuirea unitatii centrale AS din MCP-8 si migrarea modulelor MCP-4 si MCP-5 de la protocolul PROFIBUS la protocol PROFINET din SEAU Iasi
- Număr anunț
- SCN1170516
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- MICRONETICS SRL (CUI 16305621)
- Cod CPV
- 35710000-4 · Sisteme de comanda, de control, de comunicatii si computerizate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.076.520,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.972.692 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2025 08:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1130328
- Termen limită
- 17.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260709
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.PDF.p7s
- Draft contract sectorial.PDF.p7s
- FisaDate_DF1260709.pdf
- FORMULARE SI MODELE DOCUMENTE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MICRONETICS SRL CUI RO16305621
Valoare atribuită
1.972.692 RON
din 2.076.520,04 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 103.828,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.