Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor mecanice de constructii (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,5% sub estimat
”Servicii de mentenanță și întreținere pentru ansamblul format din sistem informare (tabela electronică) și sistem electromecanic special acoperiș retractabil/videocub, prelată și servicii asociate pentru obiectivul Arena Națională”
- Număr anunț
- SCN1170573
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- DEPANERO SRL (CUI 27846339)
- Cod CPV
- 50712000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor mecanice de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 461.529,88 RON
- Valoare atribuită
- 431.500 RON 6,5% sub estimat
- Data publicării
- 28.11.2025 13:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1130562
- Termen limită
- 08.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260865
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1260865.pdf
- Modele formulare tabela electronica.docx.p7s
- Proiect contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEPANERO SRL CUI RO27846339
Valoare atribuită
431.500 RON
din 461.529,88 RON estimat
6,5%
Adjudecat la 93,5% din estimat · economie 30.029,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.