Atribuită Anunț de participare

Servicii poştale constând în preluarea, prelucrarea, transportul și livrarea destinatari de plicuri și curierat rapid express intern și internațional derulate prin compartimentele de registratură ale Direcţiei Generale Regionale a Finanţelor Publice Bucureşti pentru serviciile de executare silită

Număr anunț
SCN1170552
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371.107,24 RON
Valoare atribuită
373.624,68 RON
Data publicării
28.11.2025 08:31
Anunț de atribuire
SCNA1129685
Termen limită
08.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1260821

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

373.624,68 RON

din 371.107,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.