Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,1% sub estimat
Acord cadru achizitie oxigen si alte gaze medicale
- Număr anunț
- SCN1170549
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.010.550 RON
- Valoare atribuită
- 888.050 RON 12,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.11.2025 08:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1130273
- Termen limită
- 10.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260811
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Subcontractanți 1
TRANSPORT AUTO PLOIESTI 1 SA CUI RO1354650
Valoare atribuită
888.050 RON
din 1.010.550 RON estimat
12,1%
Adjudecat la 87,9% din estimat · economie 122.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.