Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord cadru de Lucrari deviere retele de utilitati in vederea realizarii obiectivelor de investitii derulate de Sectorul 3 al Municipiului Bucuresti - Lucrari pentru deviere/relocare retele de distributie gaze naturale
- Număr anunț
- SCN1170613
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Cod CPV
- 45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.450.989,50 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.12.2025 10:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1135203
- Termen limită
- 17.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260728
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa formular Financiar-semnat.xlsx.p7s
- CAIET DE SARCINI-gaz-semnat.pdf.p7s
- cantitati min-max-semnat.xlsx.p7s
- Draft acord cadru lucrari deviere retele de utilitati-semnat.doc.p7s
- Draft contract subsecvent lucrari deviere retele de utilitati-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1260728.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- INFORMATII PRIVIND GARANTIILE SOLICITATE-semnat.docx.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MIRAL INSTAL COMPANY SRL CUI RO 15198012
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
LSK WORLD AG S.R.L. CUI RO47971786
Asociați 3
BUGARU TRANS SRL CUI 27747025
JEROM BUSINESS DEVELOPMENT S.R.L. CUI 46381965
PROJECT MATIC SUD S.R.L. CUI 39390391
Valoare atribuită
0 RON
din 1.450.989,50 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.450.989,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.