Atribuită Anunț de participare

ACHIZITIE ACID CLORHIDRIC TEHNIC

Număr anunț
SCN1170713
Autoritate contractantă
Societatea Electrocentrale Craiova SA (CUI RO46943133)
Furnizor / câștigător
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
Cod CPV
24311400-1 · Clorura de hidrogen, acizi anorganici, dioxid de siliciu si dioxid de sulf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
960.000 RON
Valoare atribuită
960.000 RON
Data publicării
04.12.2025 16:56
Anunț de atribuire
SCNA1129808
Termen limită
15.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1261145

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

960.000 RON

din 960.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.