Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
Achiziționarea de materiale pentru practică, echipamente de lucru, dotări și echipament sportiv în cadrul proiectului ”Apt pentru angajare în comunitatea Europeană", finanțat prin Programul Educație și Ocupare 2021-2027
- Număr anunț
- SCN1170702
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
- Furnizor / câștigător
- EUROETANS INDUSTRI SRL (CUI 19069649)
- Cod CPV
- 39162200-7 · Materiale si echipamente de pregatire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170.581,15 RON
- Valoare atribuită
- 165.623 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2025 12:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1131206
- Termen limită
- 19.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1261076
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la Formularul nr. 2-semnat.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf
- FisaDate_DF1261076.pdf
- Fise tehnice-semnat.docx.p7s
- Formulare si modele-semnat.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 170.581,15 RON Adjudecat: 165.623 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dotări - Ospătar, (chelner) vânzător în unități de alimentație … | 57.014,15 RON | BASIC POINT SRL | 57.003 RON |
| 2 | Dotări - Zidar-pietrar-tencuitor- înv. special | 113.567 RON | EUROETANS INDUSTRI | 108.620 RON ↓4,4% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BASIC POINT SRL CUI RO 28088054
Valoare atribuită
165.623 RON
din 170.581,15 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 4.958,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.