Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Furnizarea unui autoturism nou hybrid (benzină + electric) plug-in, de tip SUV

Număr anunț
SCN1170754
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE IN SUDURA SI INCERCARI DE MATERIALE - ISIM (CUI RO3041226)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298.000 RON
Valoare atribuită
297.000 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
05.12.2025 14:23
Anunț de atribuire
SCNA1135675
Termen limită
15.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1261273

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

297.000 RON

din 298.000 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.