Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,6% sub estimat

Carburant – benzina fara plumb, pentru vehiculele care aparţin parcului auto al Municipiului Baia Mare, pe baza de carduri de credit

Număr anunț
SCN1170743
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.078.800 RON
Valoare atribuită
899.812 RON 16,6% sub estimat
Data publicării
05.12.2025 12:12
Anunț de atribuire
SCNA1130467
Termen limită
16.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1261120

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

899.812 RON

din 1.078.800 RON estimat 16,6%

Adjudecat la 83,4% din estimat · economie 178.988 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.