Atribuită
Anunț de participare
Contract furnizare Pompe apa uzata
- Număr anunț
- SCN1170770
- Autoritate contractantă
- AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
- Furnizor / câștigător
- HIDRONIC SRL (CUI 24829074)
- Cod CPV
- 42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 742.500 RON
- Valoare atribuită
- 758.000 RON
- Data publicării
- 07.12.2025 23:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1130236
- Termen limită
- 19.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1261251
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1261251.pdf
- SECTIUNEA III - Modele Formulare.pdf.p7s
- Sectiunea IV- Clauze contractuale.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HIDRONIC SRL CUI RO 24829074
Valoare atribuită
758.000 RON
din 742.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro