Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat

Lucrări de execuție a unui Sistem Fotovoltaic Grid interactiv cu stocare pentru sediul administrativ al Agenției pentru Protecția Mediului Bacău

Număr anunț
SCN1006663
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI Bacau (CUI 4278256)
Furnizor / câștigător
CONCEPT ALFA ENERGY S.R.L. (CUI 18344430)
Cod CPV
45315000-8 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire si de alte echipamente electrice pentru cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.958 RON
Valoare atribuită
80.934,80 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
03.07.2018 12:44
Anunț de atribuire
SCNA1007468
Termen limită
26.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013987

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
MABEC TRADING SRL CUI 19146083
Asociați 1
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
MABEC TRADING SRL CUI 19146083
Oferta 3 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
MABEC TRADING SRL CUI 19146083

Valoare atribuită

80.934,80 RON

din 81.958 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 1.023,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.