Atribuită
Anunț de participare
Echipamente și servicii pentru implementare depozit digital în cadrul proiectului „Online Cross-Border University Library for Equitable Access to High-Quality Educational Services – CBOL”, cod ROMD00388
- Număr anunț
- SCN1170793
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- THECON SRL (CUI 19302026)
- Cod CPV
- 30233140-4 · Dispozitive de stocare cu acces direct (DASD) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 458.491 RON
- Valoare atribuită
- 458.491 RON
- Data publicării
- 08.12.2025 16:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1129605
- Termen limită
- 19.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1261367
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
THECON SRL CUI RO19302026
Valoare atribuită
458.491 RON
din 458.491 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro