Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat
Achizitie de Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) pentru autovehiculele din dotarea I.T.P.F. Iasi - 2026
- Număr anunț
- SCN1170839
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450.000 RON
- Valoare atribuită
- 360.029,99 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.12.2025 13:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1129835
- Termen limită
- 22.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1261417
Documente
Documentația de atribuire
- 02_1 Anexa la Caietul de Sarcini - Centralizare necesar RCA 2026_semnat.xlsx.p7s
- 02 Caiet de sarcini RCA 2026_semnat.pdf
- 03 Modele de formulare - RCA 2026_semnat.docx.p7s
- 04_01 Model Acord-cadru RCA 2026_semnat.pdf
- 04_02 Model Contract subsecvent RCA 2026_semnat.pdf
- FisaDate_DF1261417.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Valoare atribuită
360.029,99 RON
din 450.000 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 89.970,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.