Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,6% sub estimat
Construire parc fotovoltaic în comuna Ariceștii Rahtivani
- Număr anunț
- SCN1170827
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
- Furnizor / câștigător
- ELSACO SOLUTIONS SRL (CUI 14364265)
- Cod CPV
- 45251100-2 · Lucrari de constructii de centrale electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.889.105 RON
- Valoare atribuită
- 4.500.000 RON 23,6% sub estimat
- Data publicării
- 09.12.2025 10:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1134942
- Termen limită
- 14.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1261284
Documente
Documentația de atribuire
- 03_Caiet sarcini executie fotovoltaica Aricestii Rahtivani_04.12.2025 - r.1.pdf.p7s
- 05_Instructiuni suplimentare_Aricestii Rahtivani_04.12.2025.pdf.p7s
- 1_PROIECT TEHNIC_MEMORIU INST ELECTRICE_PARC FOTOVOLTAIC ARICESTI.pdf.p7s
- 2_PT_MEMORIU REZTENTA_ILUMINAT_IMPREJMUIRE.pdf.p7s
- 3_PT_MEMORIU REZISTENTA STRUCTURI PANOURI.pdf.p7s
- Avize parc fotovoltaic.pdf.p7s
- Deviz general - Parc fotovoltai Aricesti.pdf.p7s
- FisaDate_DF1261284.pdf
- Fise tehnice - Stocare fotovoltaice.pdf.p7s
- Formular F1 - Parc fotovoltaic Aricesti.pdf.p7s
- Formular F2 - Parc fotovoltaic Aricesti.pdf.p7s
- Formular F3 - Amenajare teren - Parc fotovoltaic Aricesti.pdf.p7s
- formular F3 - Cumulat - Parc fotovoltaic Aricesti.pdf.p7s
- Formular F3 - Montaj echipamente - Parc fotovoltaic Aricesti.pdf.p7s
- Formular F3 - Montaj panouri - Parc fotovoltaic Aricesti.pdf.p7s
- Formular F3 - Organizre de santier - Parc fotovoltaic Aricesti.pdf.p7s
- Formular F3 - Racordare SEN - Parc fotovoltaic Aricesti.pdf.p7s
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELSACO SOLUTIONS SRL CUI 14364265
Subcontractanți 1
ELSACO ELECTRONIC SRL CUI RO 7464520
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ECOINSTAL URBAN SRL CUI 37832080
Asociați 1
CORNER DEPOSIT SRL CUI 30737188
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ELNET INSTAL SRL CUI 20087045
Asociați 1
SION SOLUTION SRL CUI 30568089
Valoare atribuită
4.500.000 RON
din 5.889.105 RON estimat
23,6%
Adjudecat la 76,4% din estimat · economie 1.389.105 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.